19 Şubat 2017

Bu Seferlik Mikrofonu Size Veriyorum

(Direkt konuya gireceğim sanırım)
Açıkçası, buraya gelip bir kere daha içimi dökmek ya da kendimden bahsetmek istemedim. Yazacak bir şey de bulamadım. Ve diyorum ki, bu seferlik sayfayı size (bu satırları okuyana) bırakıyorum. Yazacağınız şeyler hakkında dar bir kısıtlamam yok. Kendinizi tanıtabilir, soru sorabilir, yaşanan iyi veya kötü bir anıyı anlatabilir, en genel anlamda blog ya da yazılarım hakkında yorum yapabilir, hakkında yazdıklarım hakkında da konuşabilirsiniz. Görmezden gelme konusunda söyleyecek bir şeyim yok, fakat çekinme gibi bir durum varsa, çekinecek bir şey olduğunu düşünmüyorum. Buyrunuz..

                                                                                                    ~Saydam

4 yorum:

 1. nasıl hissediyorum? neler yaşıyorum? hoşlandığım adamın - ki benden hoşlandığını düşünüyordum - sevgilisi varmış. ve ben onları el ele gördüm. yakında mezun olucam. ama daha hiçbir şey başardığımı düşünmüyorum. hayallerime yaklaşıp sonra onları geri çeviriyorum. bir nedeni var ama.. çünkü hep geleceği düşünüyorum. anı yaşayamıyorum. neden ben de diğer insanlar gibi mutlu değilim. evet dışarıdan bakınca hep gülüyorum. aslında öyle değilim falan ee sen nasılsın?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba. Yorumun başındakileri yaşamadım, etkili bir teselli veremem herhalde. Hayallerine yaklaşıp geri çevirme kısmına üzüldüm. En azından sebebini biliyormuşsun. Sanki bildiğin halde hala düzeltememişsin gibi bi anlam çıkardım oradan. Tedirginlik anlarında bir anda kendini o sana iyi gelecek şeylerin üzerine bırak gitsin bence, ilk adımı attıktan sonra gerisini mecbur yaparsın zaten :D Mutluluk konusunda da verebileceğim tek şey küçük mutluluklardan başla demek olur. Hem kendini ufak ufak mutlu et, hem aynısını karşılaştığın rastgele bir insana yap demek isterim. Benim yaşadığım yerde insanların küçük mutluluklara ihtiyacı var, en basitlerinden. Birine merhaba demek, küçük bir gülümseme, biraz kibarlık. En azından bunlarla başla, büyük mutluluklar nerede ben bilmiyorum şu anlık :D
   Ben de giriş olarak iyiyim diyeyim. Gelgitli. Bu aralar günleri atlatmak zor geliyor. Yolda rastgele yanından geçen küçük bir mutluluk beklentisi içinde olan insanlardan biriyim ben de :D Problemlerim bana göre büyükken, ortalamanın altında sayıldığından ötürü iyiyim ya da kötüyüm demekte kararsız kalıyorum. Bayağı huysuzlaştım ben de :D
   Neyse, kendine dikkat et sky~

   Sil
 2. Merhaba~ seni uzun zamandır takip ediyorum lakin buralara pek uğramıyorum.aklım düştün gene de bir bakıyim dedim. en son kapatmıştın.gerci şu sıralar blogger ödülü çoğu kapattı ya da uğramaz oldular siteye.kendimi samimi olduğum bir arkadaşımı kaybetmiştir gibi onunla küsmüşüz gibi hissettiriyor bu. ayrıca bloğunu çizimlerini büşle olan blog kardeşliğimizi ve daha pek çok şeyi özledim. özellikle çizimlerini.yine devam ediyor musun çizime? Sonra kitap dizi film tavsiyelerin.. onlara da devam et lütfen... Eski sen gelsin gümbür gümbür gelsin.aslında yazmak istediğim o kadar çok şey var ki ama yazmaya üşeniyorum uzun zamandır yazmak istediğim şeylerdi galiba bunlar..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba hoş geldin. Düşündüğün için sağolasın. Söylediğin gibi birçok kişi elini eteğini çekti buradan. Bir başka sosyal medya platformu var, orada da herkes ayrılıp duruyor. Sıkıcı bir durum. Çizimlerime eskisi gibi değil ama suluboya ağırlıklı devam ediyorum. Pek düzenli değil. Hatırlanacağı üzere teknik olarak çok da iyi çizip boyayamıyorum. Yeni bir planım var eğer onu takip edersem çizim yapmaya devam ederim, böyle ufak çizimler.. Kitap dizi film tavsiyelerime devam etmek isterim hatta çenemi bir açarsam durmaz ama hem çok kaliteli yapımlar sunamam herhalde -özellikle kitap okuma alışkanlığım hala düzene oturmadı- ve yazdıklarım çok kişiye ulaşmıyor, okunmuyor ve geri dönüt olmuyor. O yüzden buralarda aktif yazı paylaşmadım. Onun dışında aklıma geldikçe girip buralarda olanların yazılarına bakıyor ve yorumlar bırakıyorum.
   Sen kimsin bilmiyorum ama umarım görüşmeyeli iyisindir.

   Sil

Wide Eye Onion Kun